Project Description

Šis gads (2020. gada pavasaris), atšķirībā no iepriekšējiem, pie šī klienta, mums atnāca ar ļoti ekstrēmām pārvērtībām.
Viss sākās tikai ar domu par tikšanu vaļā no kurmjiem. Beidzās ar pamatīgu darbu un tādām ziedu kompozīcijām, ka galva reiba no skaistuma, kad tām pienāca laiks ziedēt.
Par cik zāliens teritorijā jau bija iekopts, likt kurmju sietu horizontāli nebija labākais variants, jo tad būtu jāuzplēš būtībā visa teritorija. Mēs izvēlējāmies citu alternatīvu, noslēgt kurmjiem ceļu no tās puses, no kuras tie nāca iekšā, ierokot kurmju sietu no PIC TURIS vertikāli gar sētu, visā garumā. Pēc klienta vārdiem, kurmji dārzā vairs nav manīti.
Par cik dārza mala jau bija uzrakta, tika izlemts šogad uzstādīt arī dārza automātisko laistīšanas sistēmu no mūsuprāt labākā laistīšanas sistēmu komponenšu ražotāja “RainBird” arī šajā dārza pusē (pagājušajā gadā ievilkām otrā). Jāsaka, ka mums zināmais vienīgais šo iekārtu pārdevējs Latvijā ir ModoGolf.
Kad tas bija padarīts, ķērāmies pie vēl vienas kardinālas idejas, izcirst, izrakt, būtībā, likvidēt ceriņus, kas bija pārņēmuši vienu dārza stūri un to vietā iekopt skaistu apstādījumu dobi. Tas, protams, izdevās. Darbus noslēdzām ar dārza reljefa nelielu pacelšanu vietās, kur tas bija iekrities, iesējot mauriņa sēklas “Apzaļumotājs” no zālienu sēklu ražotāja “Krastmaļi sēklas” un visu apstrādāto virsmu noplanējot (noblietējot ar speciālu veltni). Tāpat tika apkopti esošie krūmi apcirptas tūjas, iestādīti dažādi jauni ziedoši krūmi un viss dārzā esošais pēc vajadzības samēslots.